Další domácí práce:TIP DNE:
Chcete-li kohokoliv žádat o práci, pište spisovně, představte se a uveďte co můžete nabídnout.


Reklama na serveru Domácí práce


Partneři serveru Domácí práceIl gioco del blackjack, le slots online e tutti i tuoi skill games preferiti sono finalmente a portata di click su gambling city!

partner serveru:        
hledáme partnera serveru Domácí práce

Nabídka domácí práce - rozesílání

Většina nabídek na rozesílání čehokoliv (obálky, software a pod.) je klamavá a velmi snadno je rozpoznáte podle toho, že od vás chtějí peníze předem, ať již to dotyčný skrývá pod cokoliv (manipulační poplatek a pod.). Žádný zaměstnavatel na světě přece nechce po svém zaměstnanci peníze za to, aby ho zaměstnal, a už vůbec ne předem!
Většinou po vás tito "nabízeči výnosné práce" požadují minimální částky (obvykle 100 Kč), protože velmi dobře vědí, že takové částky:

 • nejsou samostatně žalované trestným činem (to by se muselo spojit mnoho podvedených)
 • jen málokdo se bude kvůli stokoruně roky soudit a raději ty peníze oželí, když zjistí, že naletěl

Ne vždy je snadné dokázat, že jde o podvod, nedodržení slibů závratných výdělků může být svedeno na vaši neschopnost, vnější (neovlivnitelné) podmínky a pod.

Pokud nejde o podvod už od začátku, pak se při reálném rozesílání čeholiv může jednat o velmi nepříjemnou činnost, kdy posíláte náhodně vybraným lidem (např. podle telefonního seznamu) něco, co vůbec nechtějí. Představte si sami sebe, jak na podobné zásilky reagujete ...
Každá solidní firma si koupí seznam existujících lidí, kteří předem souhlasili se zasíláním různých nabídek a těm rozešle své letáky automaticky, spojením počítače a automatické balící linky, což je samozřejmě mnohonásobně levnější, než ruční lidská práce!
Pokud by po vás nabízející chtěl či doporučoval rozesílat cokoliv nevyžádaně na dobírku, pak se i vy sami takovým konáním vystavujete trestnímu stíhání!

Protože je mi jasné, že je mnoho lidí ne vlastní vinou dlouhodobě nezaměstnaných (což pro nikoho není šťastné období) a že se v takové chvíli snaží zachytit i stébla, chceme vám na tomto webu pomoci neprodělat a nezhoršovat svou situaci.

Příklad nabídky na rozesílání, na kterou (a podobné) doporučujeme nereagovat:

Reklamní letáky

Jde o jednoduchou samostatnou domácí práci, většina práce je zaměřena na lepení a vkládání letáků do obálek.

Průměrný výdělek je 2.000 – 4.000 Kč týdně.

Jedná se jednoduchou domácí práci. Tato práce je určena pro každého bez ohledu na věk a druh vzdělání. Žádné speciální znalosti nejsou vyžadovány. Požadujeme pečlivost a přesné dodržování pracovního postupu.

Nabízíme Vám:

 • Velmi výhodné platové podmínky (průměrný výdělek je 1.500 – 2.000 Kč týdně, i výše záleží na Vaší aktivitě).
 • Peníze Vám budou zasílány poštou.
 • Rekvalifikace není nutná.
 • Lze pracovat na hlavní či vedlejší pracovní úvazek.
 • Možnost volby mezi prací dlouhodobou, s přestávkami, ale i pouze brigádně, rozhodnutí je na Vás.
 • Zachováno Vaší nezávislosti a samostatnosti.
 • Z naší strany není kladen důraz na Váš věk.

Co od nás obdržíte:

 • instrukce k okamžitému zahájení práce
 • reklamní materiál
 • podpůrný materiál ZDARMA
 • „zelenou knihu“ domácích prací v hodnotě 160 Kč ZDARMA zasíláme jako BONUS

Cena této sady je jen 100 Kč. V ceně je zahrnuto i poštovné. Toto je zcela poslední poplatek, pak již rovnou vyděláváte.

Máme zájem pouze o vážné zájemce, kteří tyto práce budou svědomitě vykonávat. Poplatky pro zaslání prací jsou nutností – jsou pojistkou, že o práci máte skutečný zájem. Bude-li opravdu pracovat, brzy se Vám poplatek vrátí. Jedná se o samostatné práce – nestáváte se zaměstnancem. Naší nabídkou nechceme nijak poškodit ty, kteří jsou v nouzi. Je nám líto pokud již máte špatnou zkušenost s jinými nekorektními nabídkami.

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, můžete si ji pomocí níže uvedené objednávky objednat. Po objednání Vám přijde vše potřebné k práci.

Jste-li firma, skutečně nabízející reálnou domácí práci, pošlete nám svou nabídku a my ji zde po ověření velmi rádi zveřejníme!